38th All India Men Kabaddi Championship 2021
Organised by Sahyog Kreeda Mandal, Gotegaon, Madhya Pradesh
Rank Players Total Raids Raid Points
Naveen Kumar Naveen Kumar Air Force, Delhi 110 81
Meetu Meetu ONGC, Sonepat 116 77
Pawan kumar kadiyan Pawan kumar kadiyan Haryana Eleven 107 59
4
Banty Banty Northern Railway, Delhi 75 55
5
Ankit Beniwal Ankit Beniwal Haryana Eleven 86 51
6
Manjeet Manjeet Yamuna Sports, Sonipat 75 50
7
Sonu Sonu Air Force, Delhi 102 44
8
Rohit Tomar Rohit Tomar UP Yoddha, Merut 65 40
9
Neeraj Narwal Neeraj Narwal Ordnance Factory, Varangaon 67 39
10
Surender Gill Surender Gill UP Yoddha, Merut 68 36
11
Rishabh Rishabh JD Academy 63 35
12
Shubham Shelke Shubham Shelke Yuva Paltan 68 34
13
Bhanu Pratap Tomar Bhanu Pratap Tomar UP Eleven 49 31
14
Sushil Gulia Sushil Gulia Ordnance Factory, Varangaon 67 31
15
Rakesh Rakesh NK Academy, Jind 51 30
16
Sunil Narwal Sunil Narwal Ordnance Factory, Varangaon 64 29
17
Aslam Inamdar Aslam Inamdar Yuva Paltan 81 28
18
Jay Patel Jay Patel MP Eleven 43 27
19
Anuj Anuj UP Yoddha, Merut 62 25
20
Azad Singh Azad Singh UP Eleven 59 24
21
Surjeet Singh Surjeet Singh Indian Navy, Mumbai 40 24
22
Yashvant Yadav Yashvant Yadav MP Eleven 35 23
23
Sahil Sahil JD Academy 48 23
24
Vijay Vijay ONGC, Sonepat 59 23
25
Abhishek Singh Abhishek Singh NER, Gorakhpur 38 23
26
Sohit Sohit Neer Gulia Academy 36 22
27
Manoj Kumar Manoj Kumar MP Eleven 42 22
28
Sachin Narwal Sachin Narwal Indian Navy, Delhi 45 22
29
Ankit Ankit Indian Navy, Delhi 49 22
30
Himanshu Himanshu Yamuna Sports, Sonipat 51 21
31
Binod Binod ECR, Hajipur 32 21
32
Dharmender Dharmender Punjab Eleven 21 20
33
Mahesh Goud Mahesh Goud Star Academy, Indore 46 20
34
Ashok Ashok ECR, Hajipur 47 20
35
Vijay Narwal Vijay Narwal Narwal Academy 30 19
36
Deepak Niwas Hooda Deepak Niwas Hooda Northern Railway, Delhi 31 19
37
Siddharth Sirish Desai Siddharth Sirish Desai Northern Railway, Delhi 35 19
38
Sonu Sonu Yamuna Sports, Sonipat 34 18
39
Sonu Sonu Indian Navy, Delhi 51 17
40
Mohit Goyat Mohit Goyat Narwal Academy 29 17
41
Praveen Kumar Praveen Kumar ONGC, Sonepat 23 17
42
Navneet Navneet UP Eleven 29 16
43
Vinay Vinay NK Academy, Jind 26 15
44
Yashant Vishnoi Yashant Vishnoi MP Eleven 38 14
45
Harmanjeet Singh Harmanjeet Singh Punjab Eleven 33 13
46
Manohar Yaduvanchi Manohar Yaduvanchi Star Academy, Indore 42 13
47
Rohit Gulia Rohit Gulia NER, Gorakhpur 28 13
48
Gautam Gautam ECR, Hajipur 31 13
49
Ashu Ashu Neer Gulia Academy 26 12
50
Rajesh Narwal Rajesh Narwal ONGC, Sonepat 30 12
51
Umesh Umesh NK Academy, Jind 36 12
52
Sumit Sumit JD Academy 28 11
53
Sumit Singh Sumit Singh Northern Railway, Delhi 20 11
54
Shinde Akash Santosh Shinde Akash Santosh Yuva Paltan 29 11
55
Bhuvaneshwar Gaur Bhuvaneshwar Gaur SSB, Faridabad 24 11
56
Vikas Vikas Air Force, Delhi 42 10
57
Gurvinder Singh Gurvinder Singh WCR, Mumbai 29 9
58
Lokesh Kaushik Lokesh Kaushik Air Force, Delhi 26 9
59
Yogesh Hooda Yogesh Hooda Nandlal Academy 36 9
60
Nitin Tomar Nitin Tomar Indian Navy, Delhi 17 9
61
Sonu Sonu Shastri Club, Haryana 32 9
62
Parteek Parteek Northern Railway, Delhi 12 9
63
Parvesh Parvesh ECR, Hajipur 21 9
64
Rohit nagar Rohit nagar JD Academy 16 9
65
Akhil Akhil Neer Gulia Academy 17 8
66
Gurpreet Singh Gurpreet Singh Punjab Eleven 11 8
67
Anil Anil Air Force, Delhi 15 8
68
Ankit Ankit Khokhar Academy, Sonepat 12 8
69
Ankit Rathi Ankit Rathi Haryana Eleven 21 8
70
Balbir Singh Balbir Singh WCR, Mumbai 25 7
71
Sachin Sachin Khokhar Academy, Sonepat 22 7
72
Rohit Rohit Khokhar Academy, Sonepat 21 7
73
Sandeep Sandeep Dhull Sports Academy 16 7
74
Ankit Zen Ankit Zen Star Academy, Indore 26 7
75
Kuldeep Singh Kuldeep Singh Northern Railway, Delhi 16 7
76
Rohit Kumar Choudary Rohit Kumar Choudary UP Eleven 27 6
77
Vinod Atyalkar Vinod Atyalkar WCR, Mumbai 19 6
78
Sandeep Kandola Sandeep Kandola Air Force, Delhi 13 6
79
Naveen Naveen Punjab Eleven 13 6
80
Sumit Sumit Shastri Club, Haryana 14 6
81
Sombir Sombir Indian Navy, Mumbai 19 6
82
Mohit Nandal Mohit Nandal Haryana Eleven 12 6
83
Sahil Pahal Sahil Pahal Khokhar Academy, Sonepat 14 6
84
Ankush Ankush UP Yoddha, Merut 13 6
85
Anand Anand SSB, Faridabad 24 6
86
Amir Dhumal Amir Dhumal WCR, Mumbai 11 5
87
Shiv Kumar Shiv Kumar Nandlal Academy 9 5
88
Pardeep Kumar Pardeep Kumar Dhull Sports Academy 15 5
89
Amit Rathi Amit Rathi ONGC, Sonepat 14 5
90
Arun Bhati Arun Bhati JD Academy 8 5
91
Preetam Chhillar Preetam Chhillar Northern Railway, Delhi 8 5
92
Ashish Kumar Sangwan Ashish Kumar Sangwan WCR, Mumbai 16 4
93
Manish Kumar Manish Kumar UP Eleven 8 4
94
Ajay Kumar Ajay Kumar Air Force, Delhi 11 4
95
Sumit Sumit Air Force, Delhi 17 4
96
Manjith Tanwar Manjith Tanwar Yamuna Sports, Sonipat 15 4
97
Ashish Ashish Nandlal Academy 15 4
98
Ram Narwal Ram Narwal Narwal Academy 14 4
99
Ashish Narwal Ashish Narwal Ordnance Factory, Varangaon 10 4
100
Amit Nagar Amit Nagar NER, Gorakhpur 10 4
101
Mohit Mohit Haryana Eleven 12 4
102
Ajay Ajay UP Yoddha, Merut 3 4
103
Subhash Narwal Subhash Narwal Yamuna Sports, Sonipat 7 3
104
Vishal Jariya Vishal Jariya Star Academy, Indore 3 3
105
Vikas Vikas Dhull Sports Academy 9 3
106
Sunny Sunny Shastri Club, Haryana 18 3
107
Sagar Sagar Ordnance Factory, Varangaon 6 3
108
Rinku Rinku Narwal Academy 9 3
109
Vijender Singh Vijender Singh Northern Railway, Delhi 8 3
110
Amit Hooda Amit Hooda Haryana Eleven 3 3
111
Mohit Balyan Mohit Balyan NER, Gorakhpur 6 3
112
Ajay Patil Ajay Patil Yuva Paltan 4 3
113
Ashish Bhalari Ashish Bhalari MP Eleven 8 2
114
Vikash Vikash Shastri Club, Haryana 5 2
115
Akash Choudhary Akash Choudhary Punjab Eleven 1 2
116
Dipak Chandravanshi Dipak Chandravanshi MP Eleven 2 2
117
Rohit Parte Rohit Parte WCR, Mumbai 15 2
118
Anil Kumar Anil Kumar Indian Navy, Mumbai 11 2
119
Vishal Vishal Indian Navy, Mumbai 6 2
120
Shubham Shinde Shubham Shinde Yuva Paltan 11 2
121
Jadhav Balasaheb Shahaji Jadhav Balasaheb Shahaji Yuva Paltan 3 2
122
Aditya Shashikant Shinde Aditya Shashikant Shinde Yuva Paltan 4 2
123
Rajbir Singh Rajbir Singh Yuva Paltan 7 2
124
Ashwini Ashwini Yamuna Sports, Sonipat 4 2
125
Jorawar Singh Jorawar Singh SSB, Faridabad 10 2
126
Amarjeet Amarjeet SSB, Faridabad 10 2
127
Viraj Vishnu Landge Viraj Vishnu Landge WCR, Mumbai 3 1
128
Prashant Prashant UP Eleven 3 1
129
Suraj Banosale Suraj Banosale WCR, Mumbai 6 1
130
Naveen Naveen Neer Gulia Academy 2 1
131
Badal Badal Neer Gulia Academy 5 1
132
Shakti Shakti Neer Gulia Academy 1 1
133
Arpit Rajput Arpit Rajput MP Eleven 2 1
134
Sumit Sumit Punjab Eleven 10 1
135
Kuldeep Kuldeep Yamuna Sports, Sonipat 1 1
136
Ravinder Chauhan Ravinder Chauhan Star Academy, Indore 2 1
137
Lucky Lucky Star Academy, Indore 5 1
138
Guru Pevak Singh Guru Pevak Singh Star Academy, Indore 4 1
139
Ravi Ravi Nandlal Academy 2 1
140
Rohit Rohit Khokhar Academy, Sonepat 1 1
141
Mohit Mohit Khokhar Academy, Sonepat 1 1
142
Amit Nagar Amit Nagar JD Academy 2 1
143
Akshay Akshay JD Academy 1 1
144
Vijay Vijay Dhull Sports Academy 4 1
145
Krishan Krishan Dhull Sports Academy 6 1
146
Rinku Narwal Rinku Narwal Indian Navy, Delhi 2 1
147
Amit Kumar Amit Kumar Indian Navy, Delhi 7 1
148
Somvir Somvir Indian Navy, Delhi 2 1
149
Surinder Singh Surinder Singh Narwal Academy 1 1
150
Amit Sheoran Amit Sheoran UP Yoddha, Merut 1 1
151
Nitesh Kumar Nitesh Kumar UP Yoddha, Merut 1 1
152
Harendra Kumar Harendra Kumar UP Yoddha, Merut 2 1
153
Ashu Singh Ashu Singh UP Yoddha, Merut 1 1
154
Ankit Ankit Indian Navy, Mumbai 7 1
155
Krishan Krishan NK Academy, Jind 1 1
156
Parvesh Bhainswal Parvesh Bhainswal NER, Gorakhpur 2 1
157
Sunil Kumar Sunil Kumar NER, Gorakhpur 5 1
158
Sahul Sahul NER, Gorakhpur 2 1
159
Anoop Anoop ECR, Hajipur 1 1
160
Sanjeet Sanjeet Khokhar Academy, Sonepat 1 1
161
Ashish Ashish Yamuna Sports, Sonipat 12 1
162
Krishan Krishan Nandlal Academy 2 1
163
Jasvir Singh Jasvir Singh ONGC, Sonepat 3 1
164
Mohit Mohit SSB, Faridabad 21 1
165
Anubhav Anubhav ECR, Hajipur 2 1
166
Ajvender Singh Ajvender Singh UP Eleven 0 0
167
Aashish Nagar Aashish Nagar UP Eleven 1 0
168
Shubham Baliyan Shubham Baliyan UP Eleven 2 0
169
Gaurav Gaurav UP Eleven 1 0
170
Ajay Kumar Ajay Kumar UP Eleven 0 0
171
Navneet Navneet Neer Gulia Academy 1 0
172
Sahil Sahil Neer Gulia Academy 0 0
173
Preetam Preetam Neer Gulia Academy 4 0
174
Rajesh Kumar Rajesh Kumar MP Eleven 0 0
175
Hitesh Kumar Hitesh Kumar MP Eleven 1 0
176
Vikas Jaglan Vikas Jaglan Air Force, Delhi 2 0
177
Sombir Sombir Air Force, Delhi 2 0
178
Mohit Mohit Punjab Eleven 0 0
179
Ankit Ankit Punjab Eleven 0 0
180
Sorav Sorav Air Force, Delhi 2 0
181
Rinku Rinku Yamuna Sports, Sonipat 2 0
182
Anil Chauhan Anil Chauhan Star Academy, Indore 1 0
183
Sandeep Kokoti Sandeep Kokoti Star Academy, Indore 3 0
184
Ravi Ravi Nandlal Academy 0 0
185
Mohit Mohit Nandlal Academy 1 0
186
Mohit Pahal Mohit Pahal Khokhar Academy, Sonepat 0 0
187
Arvind Kumar Arvind Kumar JD Academy 2 0
188
Rinku Rinku Dhull Sports Academy 0 0
189
Rakesh Rakesh Dhull Sports Academy 17 0
190
Ankit Ankit Dhull Sports Academy 1 0
191
Sanjay Sanjay Dhull Sports Academy 1 0
192
Aalok Kumar Aalok Kumar JD Academy 0 0
193
Sonu Sonu Dhull Sports Academy 3 0
194
Parmod Narwal Parmod Narwal Shastri Club, Haryana 0 0
195
Ajay Ajay Shastri Club, Haryana 1 0
196
Sunil Sunil Indian Navy, Delhi 0 0
197
Hariom Hariom Shastri Club, Haryana 3 0
198
Rohit Rohit Shastri Club, Haryana 0 0
199
Sachin Sachin Shastri Club, Haryana 0 0
200
Jitendar Jitendar Indian Navy, Delhi 1 0
201
Vishal Bharadwaj Vishal Bharadwaj Narwal Academy 1 0
202
Mohit Mohit Narwal Academy 1 0
203
Prince Prince Ordnance Factory, Varangaon 0 0
204
Rajnesh Rajnesh Ordnance Factory, Varangaon 0 0
205
Pardeep Pardeep Ordnance Factory, Varangaon 1 0
206
Lakshya Lakshya Punjab Eleven 0 0
207
Rahul Rahul Punjab Eleven 0 0
208
Himanshu Chaudhary Himanshu Chaudhary Star Academy, Indore 0 0
209
Saurabh Nandal Saurabh Nandal Northern Railway, Delhi 1 0
210
Sahil Sahil Northern Railway, Delhi 1 0
211
Satpal Satpal Indian Navy, Mumbai 1 0
212
Joginder Narwal Joginder Narwal ONGC, Sonepat 0 0
213
Pankaj Pankaj Indian Navy, Mumbai 0 0
214
Baldev Singh Baldev Singh ONGC, Sonepat 3 0
215
Ankush Ashok Ankush Ashok ONGC, Sonepat 0 0
216
Jaideep Jaideep ONGC, Sonepat 3 0
217
Manjeet Kandola Manjeet Kandola Indian Navy, Mumbai 0 0
218
Anil Kumar Anil Kumar Indian Navy, Mumbai 2 0
219
Neeraj Neeraj Indian Navy, Mumbai 1 0
220
Manish Manish NK Academy, Jind 0 0
221
Vijay Vijay NK Academy, Jind 1 0
222
Deepak Deepak NK Academy, Jind 3 0
223
Vikrant Vikrant NER, Gorakhpur 1 0
224
Sunny Sunny Haryana Eleven 1 0
225
Akshay Kumar Akshay Kumar Haryana Eleven 0 0
226
Ajay Ajay ECR, Hajipur 0 0
227
Rinku Rinku ECR, Hajipur 0 0
228
Amit Amit ECR, Hajipur 0 0
229
Manish Manish ECR, Hajipur 0 0
230
Sanket Savan Sanket Savan Yuva Paltan 0 0
231
M Babu M Babu Yuva Paltan 2 0
232
Naveen Naveen Shastri Club, Haryana 1 0
233
Ashish Ashish Shastri Club, Haryana 2 0
234
Ankit Ankit Shastri Club, Haryana 0 0
235
Mohit Thakran Mohit Thakran Khokhar Academy, Sonepat 0 0
236
Ashish Kumar Ashish Kumar Khokhar Academy, Sonepat 1 0
237
Ankit Ankit Khokhar Academy, Sonepat 0 0
238
Alankar Kaluram Patil Alankar Kaluram Patil Yuva Paltan 0 0
239
Sidharth Sidharth Nandlal Academy 3 0
240
Gurdeep Gurdeep UP Yoddha, Merut 0 0
241
Manish Manish Nandlal Academy 6 0
242
Somvir Shekhar Somvir Shekhar ONGC, Sonepat 0 0
243
Sushil Sushil Dhull Sports Academy 3 0
244
Vinod Kumar Vinod Kumar SSB, Faridabad 0 0
245
Amit Amit SSB, Faridabad 0 0
246
Himanshu Deshwal Himanshu Deshwal SSB, Faridabad 0 0
247
Anil Anil SSB, Faridabad 0 0
248
Jaitin Jaitin Narwal Academy 0 0
249
Ankit Ankit Nandlal Academy 9 0
250
Sandeep Sandeep Air Force, Delhi 0 0
251
Hemant Hemant SSB, Faridabad 0 0
252
Rambir Rambir NK Academy, Jind 0 0
253
Manjeet Manjeet Ordnance Factory, Varangaon 1 0
Rank Players Total Tackles Tackle Points
Sombir Sombir Air Force, Delhi 48 26
Sandeep Kandola Sandeep Kandola Air Force, Delhi 42 21
Sorav Sorav Air Force, Delhi 38 21
4
Manoj Kumar Manoj Kumar MP Eleven 22 17
5
Sagar Sagar Ordnance Factory, Varangaon 27 17
6
Ankush Ashok Ankush Ashok ONGC, Sonepat 27 17
7
Vijender Singh Vijender Singh Northern Railway, Delhi 25 16
8
Sahil Sahil Northern Railway, Delhi 29 16
9
Akshay Kumar Akshay Kumar Haryana Eleven 34 16
10
Amit Nagar Amit Nagar JD Academy 23 15
11
Nitesh Kumar Nitesh Kumar UP Yoddha, Merut 26 15
12
Harendra Kumar Harendra Kumar UP Yoddha, Merut 26 14
13
Gaurav Gaurav UP Eleven 21 13
14
Rinku Narwal Rinku Narwal Indian Navy, Delhi 18 13
15
Rajnesh Rajnesh Ordnance Factory, Varangaon 33 13
16
Aditya Shashikant Shinde Aditya Shashikant Shinde Yuva Paltan 22 13
17
Ashish Ashish Yamuna Sports, Sonipat 15 13
18
Amit Sheoran Amit Sheoran UP Yoddha, Merut 16 12
19
Ashu Singh Ashu Singh UP Yoddha, Merut 29 12
20
Saurabh Nandal Saurabh Nandal Northern Railway, Delhi 22 12
21
Ankit Rathi Ankit Rathi Haryana Eleven 22 12
22
Mohit Mohit Haryana Eleven 26 12
23
Mohit Nandal Mohit Nandal Haryana Eleven 27 12
24
Shubham Shinde Shubham Shinde Yuva Paltan 22 12
25
Aashish Nagar Aashish Nagar UP Eleven 19 11
26
Anil Anil Air Force, Delhi 23 11
27
Rinku Rinku Yamuna Sports, Sonipat 23 11
28
Ankit Ankit Dhull Sports Academy 16 11
29
Baldev Singh Baldev Singh ONGC, Sonepat 28 11
30
Arvind Kumar Arvind Kumar JD Academy 20 10
31
Amit Rathi Amit Rathi ONGC, Sonepat 15 10
32
Krishan Krishan NK Academy, Jind 18 10
33
Amit Hooda Amit Hooda Haryana Eleven 25 10
34
Rinku Rinku ECR, Hajipur 16 10
35
Sanket Savan Sanket Savan Yuva Paltan 20 10
36
Amit Amit SSB, Faridabad 16 10
37
Mohit Mohit Narwal Academy 15 9
38
Deepak Niwas Hooda Deepak Niwas Hooda Northern Railway, Delhi 17 9
39
Jaideep Jaideep ONGC, Sonepat 21 9
40
Amit Amit ECR, Hajipur 12 9
41
Naveen Naveen Neer Gulia Academy 12 8
42
Badal Badal Neer Gulia Academy 17 8
43
Rajesh Kumar Rajesh Kumar MP Eleven 20 8
44
Ravinder Chauhan Ravinder Chauhan Star Academy, Indore 17 8
45
Sunil Sunil Indian Navy, Delhi 15 8
46
Prince Prince Ordnance Factory, Varangaon 12 8
47
Vijay Vijay ONGC, Sonepat 14 8
48
Mohit Mohit SSB, Faridabad 8 8
49
Shubham Baliyan Shubham Baliyan UP Eleven 13 7
50
Kuldeep Kuldeep Yamuna Sports, Sonipat 20 7
51
Manish Manish NK Academy, Jind 17 7
52
Vijay Vijay NK Academy, Jind 16 7
53
Deepak Deepak NK Academy, Jind 13 7
54
Jadhav Balasaheb Shahaji Jadhav Balasaheb Shahaji Yuva Paltan 15 7
55
Manish Manish Nandlal Academy 14 7
56
Viraj Vishnu Landge Viraj Vishnu Landge WCR, Mumbai 14 6
57
Dharmender Dharmender Punjab Eleven 8 6
58
Himanshu Himanshu Yamuna Sports, Sonipat 13 6
59
Guru Pevak Singh Guru Pevak Singh Star Academy, Indore 6 6
60
Rishabh Rishabh JD Academy 5 6
61
Somvir Somvir Indian Navy, Delhi 13 6
62
Rajesh Narwal Rajesh Narwal ONGC, Sonepat 17 6
63
Sunil Kumar Sunil Kumar NER, Gorakhpur 10 6
64
Preetam Preetam Neer Gulia Academy 9 5
65
Vishal Jariya Vishal Jariya Star Academy, Indore 9 5
66
Akshay Akshay JD Academy 14 5
67
Rohit Tomar Rohit Tomar UP Yoddha, Merut 7 5
68
Neeraj Neeraj Indian Navy, Mumbai 7 5
69
Manish Manish ECR, Hajipur 7 5
70
Yashvant Yadav Yashvant Yadav MP Eleven 11 4
71
Arpit Rajput Arpit Rajput MP Eleven 16 4
72
Naveen Kumar Naveen Kumar Air Force, Delhi 6 4
73
Mahesh Goud Mahesh Goud Star Academy, Indore 11 4
74
Subhash Narwal Subhash Narwal Yamuna Sports, Sonipat 14 4
75
Manjith Tanwar Manjith Tanwar Yamuna Sports, Sonipat 14 4
76
Sonu Sonu Yamuna Sports, Sonipat 4 4
77
Sandeep Kokoti Sandeep Kokoti Star Academy, Indore 13 4
78
Ravi Ravi Nandlal Academy 12 4
79
Aalok Kumar Aalok Kumar JD Academy 19 4
80
Amit Kumar Amit Kumar Indian Navy, Delhi 9 4
81
Pardeep Pardeep Ordnance Factory, Varangaon 15 4
82
Rahul Rahul Punjab Eleven 7 4
83
Himanshu Chaudhary Himanshu Chaudhary Star Academy, Indore 4 4
84
Anil Kumar Anil Kumar Indian Navy, Mumbai 8 4
85
Parvesh Bhainswal Parvesh Bhainswal NER, Gorakhpur 10 4
86
Amit Nagar Amit Nagar NER, Gorakhpur 8 4
87
M Babu M Babu Yuva Paltan 4 4
88
Azad Singh Azad Singh UP Eleven 6 3
89
Prashant Prashant UP Eleven 16 3
90
Vinod Atyalkar Vinod Atyalkar WCR, Mumbai 6 3
91
Vikas Vikas Air Force, Delhi 9 3
92
Ankit Ankit Punjab Eleven 9 3
93
Rakesh Rakesh Dhull Sports Academy 2 3
94
Kuldeep Singh Kuldeep Singh Northern Railway, Delhi 11 3
95
Banty Banty Northern Railway, Delhi 6 3
96
Surender Gill Surender Gill UP Yoddha, Merut 13 3
97
Umesh Umesh NK Academy, Jind 4 3
98
Sahul Sahul NER, Gorakhpur 10 3
99
Ajay Ajay ECR, Hajipur 11 3
100
Himanshu Deshwal Himanshu Deshwal SSB, Faridabad 6 3
101
Sandeep Sandeep Air Force, Delhi 4 3
102
Manjeet Manjeet Ordnance Factory, Varangaon 10 3
103
Ashish Kumar Sangwan Ashish Kumar Sangwan WCR, Mumbai 10 2
104
Bhanu Pratap Tomar Bhanu Pratap Tomar UP Eleven 5 2
105
Amir Dhumal Amir Dhumal WCR, Mumbai 13 2
106
Akhil Akhil Neer Gulia Academy 7 2
107
Jay Patel Jay Patel MP Eleven 8 2
108
Hitesh Kumar Hitesh Kumar MP Eleven 5 2
109
Lokesh Kaushik Lokesh Kaushik Air Force, Delhi 3 2
110
Sonu Sonu Air Force, Delhi 5 2
111
Sumit Sumit Punjab Eleven 6 2
112
Sumit Sumit Air Force, Delhi 2 2
113
Rohit Rohit Khokhar Academy, Sonepat 8 2
114
Sumit Sumit JD Academy 4 2
115
Nitin Tomar Nitin Tomar Indian Navy, Delhi 1 2
116
Sachin Sachin Shastri Club, Haryana 5 2
117
Jitendar Jitendar Indian Navy, Delhi 9 2
118
Neeraj Narwal Neeraj Narwal Ordnance Factory, Varangaon 6 2
119
Sunil Narwal Sunil Narwal Ordnance Factory, Varangaon 4 2
120
Lakshya Lakshya Punjab Eleven 4 2
121
Dipak Chandravanshi Dipak Chandravanshi MP Eleven 16 2
122
Meetu Meetu ONGC, Sonepat 3 2
123
Manjeet Kandola Manjeet Kandola Indian Navy, Mumbai 5 2
124
Anil Kumar Anil Kumar Indian Navy, Mumbai 5 2
125
Abhishek Singh Abhishek Singh NER, Gorakhpur 2 2
126
Ankit Beniwal Ankit Beniwal Haryana Eleven 8 2
127
Anoop Anoop ECR, Hajipur 5 2
128
Aslam Inamdar Aslam Inamdar Yuva Paltan 6 2
129
Ankit Ankit Shastri Club, Haryana 5 2
130
Sahil Pahal Sahil Pahal Khokhar Academy, Sonepat 10 2
131
Gurdeep Gurdeep UP Yoddha, Merut 4 2
132
Krishan Krishan Nandlal Academy 10 2
133
Vinod Kumar Vinod Kumar SSB, Faridabad 6 2
134
Jaitin Jaitin Narwal Academy 4 2
135
Binod Binod ECR, Hajipur 7 2
136
Siddharth Sirish Desai Siddharth Sirish Desai Northern Railway, Delhi 1 2
137
Gurvinder Singh Gurvinder Singh WCR, Mumbai 6 1
138
Balbir Singh Balbir Singh WCR, Mumbai 5 1
139
Navneet Navneet UP Eleven 3 1
140
Suraj Banosale Suraj Banosale WCR, Mumbai 9 1
141
Sahil Sahil Neer Gulia Academy 2 1
142
Mohit Mohit Punjab Eleven 4 1
143
Harmanjeet Singh Harmanjeet Singh Punjab Eleven 3 1
144
Lucky Lucky Star Academy, Indore 5 1
145
Yogesh Hooda Yogesh Hooda Nandlal Academy 2 1
146
Ashish Ashish Nandlal Academy 4 1
147
Mohit Mohit Khokhar Academy, Sonepat 9 1
148
Rohit Rohit Khokhar Academy, Sonepat 3 1
149
Rinku Rinku Dhull Sports Academy 6 1
150
Vikas Vikas Dhull Sports Academy 1 1
151
Ajay Ajay Shastri Club, Haryana 4 1
152
Sachin Narwal Sachin Narwal Indian Navy, Delhi 3 1
153
Rohit Rohit Shastri Club, Haryana 4 1
154
Surinder Singh Surinder Singh Narwal Academy 10 1
155
Sushil Gulia Sushil Gulia Ordnance Factory, Varangaon 1 1
156
Ashish Narwal Ashish Narwal Ordnance Factory, Varangaon 1 1
157
Ankit Zen Ankit Zen Star Academy, Indore 2 1
158
Parteek Parteek Northern Railway, Delhi 2 1
159
Joginder Narwal Joginder Narwal ONGC, Sonepat 5 1
160
Pankaj Pankaj Indian Navy, Mumbai 10 1
161
Praveen Kumar Praveen Kumar ONGC, Sonepat 1 1
162
Sombir Sombir Indian Navy, Mumbai 2 1
163
Vinay Vinay NK Academy, Jind 5 1
164
Rakesh Rakesh NK Academy, Jind 2 1
165
Rohit Gulia Rohit Gulia NER, Gorakhpur 3 1
166
Ashok Ashok ECR, Hajipur 3 1
167
Shinde Akash Santosh Shinde Akash Santosh Yuva Paltan 3 1
168
Naveen Naveen Shastri Club, Haryana 2 1
169
Ashish Ashish Shastri Club, Haryana 4 1
170
Ashish Kumar Ashish Kumar Khokhar Academy, Sonepat 10 1
171
Alankar Kaluram Patil Alankar Kaluram Patil Yuva Paltan 5 1
172
Somvir Shekhar Somvir Shekhar ONGC, Sonepat 3 1
173
Rohit Kumar Choudary Rohit Kumar Choudary UP Eleven 2 0
174
Ajvender Singh Ajvender Singh UP Eleven 1 0
175
Ajay Kumar Ajay Kumar UP Eleven 3 0
176
Manish Kumar Manish Kumar UP Eleven 1 0
177
Navneet Navneet Neer Gulia Academy 4 0
178
Shakti Shakti Neer Gulia Academy 1 0
179
Sohit Sohit Neer Gulia Academy 1 0
180
Ashu Ashu Neer Gulia Academy 1 0
181
Ashish Bhalari Ashish Bhalari MP Eleven 1 0
182
Yashant Vishnoi Yashant Vishnoi MP Eleven 2 0
183
Ajay Kumar Ajay Kumar Air Force, Delhi 2 0
184
Vikas Jaglan Vikas Jaglan Air Force, Delhi 4 0
185
Naveen Naveen Punjab Eleven 4 0
186
Gurpreet Singh Gurpreet Singh Punjab Eleven 1 0
187
Manjeet Manjeet Yamuna Sports, Sonipat 3 0
188
Anil Chauhan Anil Chauhan Star Academy, Indore 0 0
189
Manohar Yaduvanchi Manohar Yaduvanchi Star Academy, Indore 3 0
190
Ravi Ravi Nandlal Academy 0 0
191
Mohit Mohit Nandlal Academy 0 0
192
Shiv Kumar Shiv Kumar Nandlal Academy 2 0
193
Sachin Sachin Khokhar Academy, Sonepat 3 0
194
Ankit Ankit Khokhar Academy, Sonepat 0 0
195
Mohit Pahal Mohit Pahal Khokhar Academy, Sonepat 0 0
196
Pardeep Kumar Pardeep Kumar Dhull Sports Academy 3 0
197
Sanjay Sanjay Dhull Sports Academy 8 0
198
Sahil Sahil JD Academy 1 0
199
Vijay Vijay Dhull Sports Academy 1 0
200
Sonu Sonu Dhull Sports Academy 3 0
201
Krishan Krishan Dhull Sports Academy 2 0
202
Sandeep Sandeep Dhull Sports Academy 0 0
203
Vikash Vikash Shastri Club, Haryana 4 0
204
Parmod Narwal Parmod Narwal Shastri Club, Haryana 0 0
205
Sunny Sunny Shastri Club, Haryana 0 0
206
Hariom Hariom Shastri Club, Haryana 2 0
207
Sonu Sonu Shastri Club, Haryana 0 0
208
Ankit Ankit Indian Navy, Delhi 1 0
209
Sonu Sonu Indian Navy, Delhi 0 0
210
Sumit Sumit Shastri Club, Haryana 1 0
211
Vishal Bharadwaj Vishal Bharadwaj Narwal Academy 8 0
212
Ram Narwal Ram Narwal Narwal Academy 4 0
213
Mohit Goyat Mohit Goyat Narwal Academy 3 0
214
Rinku Rinku Narwal Academy 3 0
215
Vijay Narwal Vijay Narwal Narwal Academy 1 0
216
Akash Choudhary Akash Choudhary Punjab Eleven 1 0
217
Rohit Parte Rohit Parte WCR, Mumbai 0 0
218
Sumit Singh Sumit Singh Northern Railway, Delhi 1 0
219
Anuj Anuj UP Yoddha, Merut 1 0
220
Satpal Satpal Indian Navy, Mumbai 1 0
221
Surjeet Singh Surjeet Singh Indian Navy, Mumbai 1 0
222
Vishal Vishal Indian Navy, Mumbai 0 0
223
Ankit Ankit Indian Navy, Mumbai 1 0
224
Pawan kumar kadiyan Pawan kumar kadiyan Haryana Eleven 5 0
225
Mohit Balyan Mohit Balyan NER, Gorakhpur 3 0
226
Vikrant Vikrant NER, Gorakhpur 1 0
227
Sunny Sunny Haryana Eleven 2 0
228
Parvesh Parvesh ECR, Hajipur 6 0
229
Gautam Gautam ECR, Hajipur 2 0
230
Arun Bhati Arun Bhati JD Academy 1 0
231
Shubham Shelke Shubham Shelke Yuva Paltan 1 0
232
Preetam Chhillar Preetam Chhillar Northern Railway, Delhi 0 0
233
Mohit Thakran Mohit Thakran Khokhar Academy, Sonepat 5 0
234
Sanjeet Sanjeet Khokhar Academy, Sonepat 0 0
235
Ankit Ankit Khokhar Academy, Sonepat 1 0
236
Rajbir Singh Rajbir Singh Yuva Paltan 0 0
237
Sidharth Sidharth Nandlal Academy 4 0
238
Ankush Ankush UP Yoddha, Merut 0 0
239
Ajay Ajay UP Yoddha, Merut 0 0
240
Rohit nagar Rohit nagar JD Academy 1 0
241
Ashwini Ashwini Yamuna Sports, Sonipat 0 0
242
Jasvir Singh Jasvir Singh ONGC, Sonepat 1 0
243
Sushil Sushil Dhull Sports Academy 1 0
244
Jorawar Singh Jorawar Singh SSB, Faridabad 0 0
245
Anand Anand SSB, Faridabad 0 0
246
Amarjeet Amarjeet SSB, Faridabad 0 0
247
Anil Anil SSB, Faridabad 2 0
248
Bhuvaneshwar Gaur Bhuvaneshwar Gaur SSB, Faridabad 0 0
249
Ankit Ankit Nandlal Academy 2 0
250
Hemant Hemant SSB, Faridabad 0 0
251
Rambir Rambir NK Academy, Jind 1 0
252
Anubhav Anubhav ECR, Hajipur 2 0
253
Ajay Patil Ajay Patil Yuva Paltan 0 0
Rank Players DOD Raids Success
Meetu Meetu ONGC, Sonepat 26 19
Naveen Kumar Naveen Kumar Air Force, Delhi 11 9
Sonu Sonu Air Force, Delhi 15 6
4
Rishabh Rishabh JD Academy 9 6
5
Ankit Ankit Indian Navy, Delhi 9 6
6
Pawan kumar kadiyan Pawan kumar kadiyan Haryana Eleven 10 6
7
Shubham Shelke Shubham Shelke Yuva Paltan 11 6
8
Yashvant Yadav Yashvant Yadav MP Eleven 6 5
9
Manjeet Manjeet Yamuna Sports, Sonipat 8 5
10
Ankit Zen Ankit Zen Star Academy, Indore 9 5
11
Ankit Beniwal Ankit Beniwal Haryana Eleven 12 5
12
Sonu Sonu Indian Navy, Delhi 13 4
13
Neeraj Narwal Neeraj Narwal Ordnance Factory, Varangaon 7 4
14
Rohit Tomar Rohit Tomar UP Yoddha, Merut 6 4
15
Vijay Vijay ONGC, Sonepat 4 4
16
Umesh Umesh NK Academy, Jind 5 4
17
Rakesh Rakesh NK Academy, Jind 4 4
18
Shinde Akash Santosh Shinde Akash Santosh Yuva Paltan 7 4
19
Bhanu Pratap Tomar Bhanu Pratap Tomar UP Eleven 6 3
20
Azad Singh Azad Singh UP Eleven 5 3
21
Navneet Navneet UP Eleven 7 3
22
Jay Patel Jay Patel MP Eleven 4 3
23
Yashant Vishnoi Yashant Vishnoi MP Eleven 7 3
24
Sonu Sonu Yamuna Sports, Sonipat 7 3
25
Manohar Yaduvanchi Manohar Yaduvanchi Star Academy, Indore 7 3
26
Ankit Ankit Khokhar Academy, Sonepat 4 3
27
Sonu Sonu Shastri Club, Haryana 7 3
28
Vijay Narwal Vijay Narwal Narwal Academy 3 3
29
Banty Banty Northern Railway, Delhi 5 3
30
Surender Gill Surender Gill UP Yoddha, Merut 9 3
31
Vinay Vinay NK Academy, Jind 6 3
32
Abhishek Singh Abhishek Singh NER, Gorakhpur 4 3
33
Gautam Gautam ECR, Hajipur 7 3
34
Sahil Pahal Sahil Pahal Khokhar Academy, Sonepat 3 3
35
Bhuvaneshwar Gaur Bhuvaneshwar Gaur SSB, Faridabad 5 3
36
Ashu Ashu Neer Gulia Academy 5 2
37
Anil Anil Air Force, Delhi 3 2
38
Mahesh Goud Mahesh Goud Star Academy, Indore 4 2
39
Yogesh Hooda Yogesh Hooda Nandlal Academy 4 2
40
Vikash Vikash Shastri Club, Haryana 3 2
41
Sumit Sumit Shastri Club, Haryana 2 2
42
Sushil Gulia Sushil Gulia Ordnance Factory, Varangaon 6 2
43
Sunil Narwal Sunil Narwal Ordnance Factory, Varangaon 5 2
44
Praveen Kumar Praveen Kumar ONGC, Sonepat 2 2
45
Sombir Sombir Indian Navy, Mumbai 3 2
46
Ankit Rathi Ankit Rathi Haryana Eleven 2 2
47
Parvesh Parvesh ECR, Hajipur 3 2
48
Ashok Ashok ECR, Hajipur 4 2
49
Ashish Kumar Sangwan Ashish Kumar Sangwan WCR, Mumbai 2 1
50
Suraj Banosale Suraj Banosale WCR, Mumbai 3 1
51
Vinod Atyalkar Vinod Atyalkar WCR, Mumbai 2 1
52
Sohit Sohit Neer Gulia Academy 3 1
53
Manoj Kumar Manoj Kumar MP Eleven 1 1
54
Dharmender Dharmender Punjab Eleven 3 1
55
Lokesh Kaushik Lokesh Kaushik Air Force, Delhi 3 1
56
Naveen Naveen Punjab Eleven 2 1
57
Himanshu Himanshu Yamuna Sports, Sonipat 4 1
58
Manjith Tanwar Manjith Tanwar Yamuna Sports, Sonipat 1 1
59
Vishal Jariya Vishal Jariya Star Academy, Indore 2 1
60
Sumit Sumit JD Academy 3 1
61
Sandeep Sandeep Dhull Sports Academy 2 1
62
Sachin Narwal Sachin Narwal Indian Navy, Delhi 2 1
63
Ram Narwal Ram Narwal Narwal Academy 1 1
64
Mohit Goyat Mohit Goyat Narwal Academy 1 1
65
Rinku Rinku Narwal Academy 3 1
66
Ashish Narwal Ashish Narwal Ordnance Factory, Varangaon 2 1
67
Akash Choudhary Akash Choudhary Punjab Eleven 1 1
68
Deepak Niwas Hooda Deepak Niwas Hooda Northern Railway, Delhi 3 1
69
Kuldeep Singh Kuldeep Singh Northern Railway, Delhi 1 1
70
Anuj Anuj UP Yoddha, Merut 3 1
71
Surjeet Singh Surjeet Singh Indian Navy, Mumbai 4 1
72
Rajesh Narwal Rajesh Narwal ONGC, Sonepat 2 1
73
Amit Rathi Amit Rathi ONGC, Sonepat 3 1
74
Vishal Vishal Indian Navy, Mumbai 2 1
75
Rohit Gulia Rohit Gulia NER, Gorakhpur 2 1
76
Amit Hooda Amit Hooda Haryana Eleven 1 1
77
Mohit Balyan Mohit Balyan NER, Gorakhpur 2 1
78
Mohit Mohit Haryana Eleven 2 1
79
Mohit Nandal Mohit Nandal Haryana Eleven 1 1
80
Arun Bhati Arun Bhati JD Academy 1 1
81
Shubham Shinde Shubham Shinde Yuva Paltan 2 1
82
Aditya Shashikant Shinde Aditya Shashikant Shinde Yuva Paltan 1 1
83
Ashish Ashish Yamuna Sports, Sonipat 3 1
84
Ajay Ajay UP Yoddha, Merut 1 1
85
Rohit nagar Rohit nagar JD Academy 1 1
86
Jorawar Singh Jorawar Singh SSB, Faridabad 2 1
87
Amarjeet Amarjeet SSB, Faridabad 3 1
88
Binod Binod ECR, Hajipur 4 1
89
Siddharth Sirish Desai Siddharth Sirish Desai Northern Railway, Delhi 1 1
90
Gurvinder Singh Gurvinder Singh WCR, Mumbai 0 0
91
Viraj Vishnu Landge Viraj Vishnu Landge WCR, Mumbai 0 0
92
Rohit Kumar Choudary Rohit Kumar Choudary UP Eleven 0 0
93
Ajvender Singh Ajvender Singh UP Eleven 0 0
94
Balbir Singh Balbir Singh WCR, Mumbai 3 0
95
Aashish Nagar Aashish Nagar UP Eleven 0 0
96
Amir Dhumal Amir Dhumal WCR, Mumbai 0 0
97
Shubham Baliyan Shubham Baliyan UP Eleven 0 0
98
Gaurav Gaurav UP Eleven 0 0
99
Ajay Kumar Ajay Kumar UP Eleven 0 0
100
Prashant Prashant UP Eleven 2 0
101
Manish Kumar Manish Kumar UP Eleven 0 0
102
Naveen Naveen Neer Gulia Academy 0 0
103
Badal Badal Neer Gulia Academy 1 0
104
Navneet Navneet Neer Gulia Academy 0 0
105
Shakti Shakti Neer Gulia Academy 0 0
106
Sahil Sahil Neer Gulia Academy 0 0
107
Akhil Akhil Neer Gulia Academy 1 0
108
Preetam Preetam Neer Gulia Academy 1 0
109
Arpit Rajput Arpit Rajput MP Eleven 1 0
110
Ashish Bhalari Ashish Bhalari MP Eleven 2 0
111
Rajesh Kumar Rajesh Kumar MP Eleven 0 0
112
Hitesh Kumar Hitesh Kumar MP Eleven 0 0
113
Ajay Kumar Ajay Kumar Air Force, Delhi 1 0
114
Vikas Jaglan Vikas Jaglan Air Force, Delhi 0 0
115
Sombir Sombir Air Force, Delhi 0 0
116
Vikas Vikas Air Force, Delhi 3 0
117
Mohit Mohit Punjab Eleven 0 0
118
Sumit Sumit Punjab Eleven 0 0
119
Harmanjeet Singh Harmanjeet Singh Punjab Eleven 2 0
120
Ankit Ankit Punjab Eleven 0 0
121
Sandeep Kandola Sandeep Kandola Air Force, Delhi 1 0
122
Gurpreet Singh Gurpreet Singh Punjab Eleven 1 0
123
Sorav Sorav Air Force, Delhi 0 0
124
Sumit Sumit Air Force, Delhi 2 0
125
Subhash Narwal Subhash Narwal Yamuna Sports, Sonipat 1 0
126
Rinku Rinku Yamuna Sports, Sonipat 0 0
127
Kuldeep Kuldeep Yamuna Sports, Sonipat 0 0
128
Ravinder Chauhan Ravinder Chauhan Star Academy, Indore 0 0
129
Anil Chauhan Anil Chauhan Star Academy, Indore 0 0
130
Sandeep Kokoti Sandeep Kokoti Star Academy, Indore 0 0
131
Lucky Lucky Star Academy, Indore 1 0
132
Guru Pevak Singh Guru Pevak Singh Star Academy, Indore 0 0
133
Ravi Ravi Nandlal Academy 0 0
134
Mohit Mohit Nandlal Academy 0 0
135
Ashish Ashish Nandlal Academy 2 0
136
Ravi Ravi Nandlal Academy 1 0
137
Shiv Kumar Shiv Kumar Nandlal Academy 0 0
138
Sachin Sachin Khokhar Academy, Sonepat 0 0
139
Rohit Rohit Khokhar Academy, Sonepat 0 0
140
Mohit Mohit Khokhar Academy, Sonepat 0 0
141
Rohit Rohit Khokhar Academy, Sonepat 2 0
142
Mohit Pahal Mohit Pahal Khokhar Academy, Sonepat 0 0
143
Arvind Kumar Arvind Kumar JD Academy 0 0
144
Pardeep Kumar Pardeep Kumar Dhull Sports Academy 0 0
145
Rinku Rinku Dhull Sports Academy 0 0
146
Vikas Vikas Dhull Sports Academy 0 0
147
Rakesh Rakesh Dhull Sports Academy 4 0
148
Ankit Ankit Dhull Sports Academy 0 0
149
Sanjay Sanjay Dhull Sports Academy 0 0
150
Amit Nagar Amit Nagar JD Academy 0 0
151
Sahil Sahil JD Academy 3 0
152
Aalok Kumar Aalok Kumar JD Academy 0 0
153
Akshay Akshay JD Academy 0 0
154
Vijay Vijay Dhull Sports Academy 0 0
155
Sonu Sonu Dhull Sports Academy 0 0
156
Krishan Krishan Dhull Sports Academy 0 0
157
Parmod Narwal Parmod Narwal Shastri Club, Haryana 0 0
158
Rinku Narwal Rinku Narwal Indian Navy, Delhi 0 0
159
Nitin Tomar Nitin Tomar Indian Navy, Delhi 0 0
160
Sunny Sunny Shastri Club, Haryana 1 0
161
Ajay Ajay Shastri Club, Haryana 0 0
162
Sunil Sunil Indian Navy, Delhi 0 0
163
Amit Kumar Amit Kumar Indian Navy, Delhi 0 0
164
Hariom Hariom Shastri Club, Haryana 0 0
165
Rohit Rohit Shastri Club, Haryana 0 0
166
Sachin Sachin Shastri Club, Haryana 0 0
167
Somvir Somvir Indian Navy, Delhi 0 0
168
Jitendar Jitendar Indian Navy, Delhi 1 0
169
Vishal Bharadwaj Vishal Bharadwaj Narwal Academy 0 0
170
Surinder Singh Surinder Singh Narwal Academy 0 0
171
Sagar Sagar Ordnance Factory, Varangaon 1 0
172
Mohit Mohit Narwal Academy 0 0
173
Prince Prince Ordnance Factory, Varangaon 0 0
174
Rajnesh Rajnesh Ordnance Factory, Varangaon 0 0
175
Pardeep Pardeep Ordnance Factory, Varangaon 0 0
176
Lakshya Lakshya Punjab Eleven 0 0
177
Rahul Rahul Punjab Eleven 0 0
178
Dipak Chandravanshi Dipak Chandravanshi MP Eleven 0 0
179
Rohit Parte Rohit Parte WCR, Mumbai 3 0
180
Himanshu Chaudhary Himanshu Chaudhary Star Academy, Indore 0 0
181
Amit Sheoran Amit Sheoran UP Yoddha, Merut 0 0
182
Sumit Singh Sumit Singh Northern Railway, Delhi 0 0
183
Nitesh Kumar Nitesh Kumar UP Yoddha, Merut 1 0
184
Harendra Kumar Harendra Kumar UP Yoddha, Merut 0 0
185
Vijender Singh Vijender Singh Northern Railway, Delhi 0 0
186
Ashu Singh Ashu Singh UP Yoddha, Merut 0 0
187
Saurabh Nandal Saurabh Nandal Northern Railway, Delhi 0 0
188
Parteek Parteek Northern Railway, Delhi 0 0
189
Sahil Sahil Northern Railway, Delhi 0 0
190
Anil Kumar Anil Kumar Indian Navy, Mumbai 1 0
191
Satpal Satpal Indian Navy, Mumbai 0 0
192
Joginder Narwal Joginder Narwal ONGC, Sonepat 0 0
193
Pankaj Pankaj Indian Navy, Mumbai 0 0
194
Baldev Singh Baldev Singh ONGC, Sonepat 0 0
195
Ankush Ashok Ankush Ashok ONGC, Sonepat 0 0
196
Jaideep Jaideep ONGC, Sonepat 0 0
197
Manjeet Kandola Manjeet Kandola Indian Navy, Mumbai 0 0
198
Anil Kumar Anil Kumar Indian Navy, Mumbai 0 0
199
Neeraj Neeraj Indian Navy, Mumbai 0 0
200
Ankit Ankit Indian Navy, Mumbai 0 0
201
Manish Manish NK Academy, Jind 0 0
202
Krishan Krishan NK Academy, Jind 0 0
203
Vijay Vijay NK Academy, Jind 0 0
204
Deepak Deepak NK Academy, Jind 0 0
205
Parvesh Bhainswal Parvesh Bhainswal NER, Gorakhpur 0 0
206
Sunil Kumar Sunil Kumar NER, Gorakhpur 0 0
207
Amit Nagar Amit Nagar NER, Gorakhpur 3 0
208
Vikrant Vikrant NER, Gorakhpur 1 0
209
Sunny Sunny Haryana Eleven 0 0
210
Akshay Kumar Akshay Kumar Haryana Eleven 0 0
211
Sahul Sahul NER, Gorakhpur 0 0
212
Ajay Ajay ECR, Hajipur 0 0
213
Anoop Anoop ECR, Hajipur 0 0
214
Rinku Rinku ECR, Hajipur 0 0
215
Amit Amit ECR, Hajipur 0 0
216
Manish Manish ECR, Hajipur 0 0
217
Jadhav Balasaheb Shahaji Jadhav Balasaheb Shahaji Yuva Paltan 0 0
218
Sanket Savan Sanket Savan Yuva Paltan 0 0
219
Aslam Inamdar Aslam Inamdar Yuva Paltan 8 0
220
M Babu M Babu Yuva Paltan 0 0
221
Naveen Naveen Shastri Club, Haryana 0 0
222
Ashish Ashish Shastri Club, Haryana 1 0
223
Ankit Ankit Shastri Club, Haryana 0 0
224
Preetam Chhillar Preetam Chhillar Northern Railway, Delhi 2 0
225
Mohit Thakran Mohit Thakran Khokhar Academy, Sonepat 0 0
226
Ashish Kumar Ashish Kumar Khokhar Academy, Sonepat 0 0
227
Sanjeet Sanjeet Khokhar Academy, Sonepat 0 0
228
Ankit Ankit Khokhar Academy, Sonepat 0 0
229
Alankar Kaluram Patil Alankar Kaluram Patil Yuva Paltan 0 0
230
Rajbir Singh Rajbir Singh Yuva Paltan 4 0
231
Sidharth Sidharth Nandlal Academy 0 0
232
Gurdeep Gurdeep UP Yoddha, Merut 0 0
233
Ankush Ankush UP Yoddha, Merut 1 0
234
Manish Manish Nandlal Academy 1 0
235
Krishan Krishan Nandlal Academy 1 0
236
Ashwini Ashwini Yamuna Sports, Sonipat 0 0
237
Jasvir Singh Jasvir Singh ONGC, Sonepat 0 0
238
Somvir Shekhar Somvir Shekhar ONGC, Sonepat 0 0
239
Sushil Sushil Dhull Sports Academy 1 0
240
Vinod Kumar Vinod Kumar SSB, Faridabad 0 0
241
Anand Anand SSB, Faridabad 3 0
242
Amit Amit SSB, Faridabad 0 0
243
Himanshu Deshwal Himanshu Deshwal SSB, Faridabad 0 0
244
Mohit Mohit SSB, Faridabad 1 0
245
Anil Anil SSB, Faridabad 0 0
246
Jaitin Jaitin Narwal Academy 0 0
247
Ankit Ankit Nandlal Academy 2 0
248
Sandeep Sandeep Air Force, Delhi 0 0
249
Hemant Hemant SSB, Faridabad 0 0
250
Rambir Rambir NK Academy, Jind 0 0
251
Manjeet Manjeet Ordnance Factory, Varangaon 0 0
252
Anubhav Anubhav ECR, Hajipur 0 0
253
Ajay Patil Ajay Patil Yuva Paltan 1 0